Партнери

Рейтинг користувача:  / 2
ГіршийКращий 

mineworks-image«M I N E W O R K S» являє собою електронний каталог гірничошахтного обладнання з можливістю підбору моделей під задані гірничо-геологічні та технічні умови, порівняння характеристик моделей між собою, а також виконання гірничо-технічних розрахунків.

 

 

Освітньо-науково-виробничий портал «Рудана». Перший в Україні освітньо-науково-виробничий портал, що поєднує інтереси широких кіл виробничників, дослідників, студентів, учнів і всіх небайдужих до минулого, сучасного та майбутнього гірничорудної справи.

 

“Eastern-European Journal of Enterprise Technologies” – науково-виробничий журнал, що видається в Україні з 2003 року. Журнал публікує наукові статті за напрямками: інформаційні технології, системи управління, фізика та нові матеріали, екологія, математика, кібернетика, промислові технології (машинобудування, металургія, хімічні технології).

 

  

 

 

 

Технічна електродинамікаЖурнал публікує оригінальні результати досліджень у галузях: теоретична електротехніка та електрофізика; перетворення параметрів електроенергії; електромеханічне перетворення енергії; електроенергетичні системи та устаткування; електротехнічні та електротехнологічні пристрої та комплекси; інформаційно-вимірювальні системи в електроенергетиці.

Журнал «Вісті Національної академії наук Азербайджану. Серія Наука та інновація» – офіційне видання Центру Наукових Інновацій Національної академії наук Азербайджану. У журналі публікуються наукові статті, матеріали про перспективні напрями, розвиток науки й технологій в Азербайджанській Республіці та за кордоном, виробництво, інноваційну діяльність, міжнародну співпрацю та інші питання, інформація про конференції, симпозіуми, наукові школи, загалом, про події, що відбуваються в науковому житті. Журнал введений до «Переліку наукових видань, рекомендованих для публікації основних висновків дисертацій в Азербайджанській Республіці» Вищої Атестаційної Комісії при Президентові Азербайджанської Республіки і бази даних Російського індексу наукового цитування (РІНЦ).

Журнал складається з наступних тематичних розділів: наука, техніка та технологія, інноваційна діяльність, виставки й міжнародні відносини, офіційна та нормативно-юридична інформація, новини в області науки та технологій.

 

JOSM-e

Journal of Sustainable Mining (J. Sust. Min.) є рецензованим науковим журналом, що видається Головним інститутом гірничої справи в Катовіцах (Польща).
J. Sust. Min. призначений для учених, зацікавлених у вирішенні ключових проблем сучасної гірничої справи. Журнал повідомляє про напрями та результати досліджень, що проводяться в області гірничих наук. Первинною референтною версією J. Sust. Min. є англомовна версія online. Поточна публікація статей на сайті jsm.gig.eu забезпечує швидке введення публікації до обороту наукової інформації. Кожна опублікована стаття піддається рецензуванню двома незалежними рецензентами. З 2013 р. Редакція J. Sust. Min. співпрацює з рецензентами з Польщі, Індії, Австралії, Іспанії, України, США, Латвії, Англії, Японії та Канади. З 2013 року Редакція J. Sust. Min. проводить стратегію розвитку. Результатом вжитих заходів має стати збільшення кількості цитувань, а зрештою – досягнення показника Impact Factor для Journal of Sustainable Mining.
Редакція Journal of Sustainable Mining запрошує до читання та співробітництва в області публікації й рецензування статей.

Наступні статті з поточного розділу:

Відвідувачі

6678561
Сьогодні
За місяць
Всього
3847
182749
6678561

Гостьова книга

Якщо у вас є питання, побажання або пропозиції, ви можете написати їх у нашій «Гостьовій книзі»

Реєстраційні дані

ISSN (print) 2071-2227,
ISSN (online) 2223-2362.
Журнал зареєстровано у Міністерстві юстиції України.
Реєстраційний номер КВ № 17742-6592ПР від 27.04.2011.

Контакти

49005, м. Дніпро, пр. Д. Яворницького, 19, корп. 3, к. 24 а
Тел.: +38 (056) 746 32 79.
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Ви тут: Головна Співпраця Партнери